2025. Április 21. Hétfő - Konrád

Mennyire megbízható a Mazda 6?

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


kaboca | 2007-11-16 14:56

Kedves Oszi! Bp-Antwerpen útvonalon szerintem az EU-n belül haladtál. Én Ukrajna felé járok. Itt sem a világításért büntet meg, hanem mert túl gyorsan mentél. Ehhez neki még trafi sem kell. Lámpával nappal itt szinte senki nem megy rajtam kívül. Azért az szerintem nevetséges, hogy van egy Off állás ami ugyan azt csinálja mint az AUTO.

Oszi | 2007-11-16 11:50

Az ET-je az azt hiszem a F/L elottinel ET50 es a facelift utani ET55,de ebben nem vagyok biztos de 7JJ*16-os.
Mazda-auto:a mazda 6 technikai adatai kozot meg mindig a 5,5L -es motorolaj mennyiseg van megadva.

twisty | 2007-11-16 11:06

Kedves Mazda-Auto!

A nagynyomasu szivattyus problemam kapcsan szeretnem ujra a velemenyetek kikerni. Lehetseges-e, hogy ilyen hiba eseten nem ir ki semmilyen hibakodot a szamitogep?
Letezhet-e, hogy a szivattyuban egy szelep cserejevel megoldhato a problema? /Ez utobbit mazda-szerelo ismeros mondta/

szicsu | 2007-11-16 07:58

Sziasztok!Meg tudnátok mondani,hogy a gyári 16-os alufelni milyen széles,és mennyi az ET-je?

Oszi | 2007-11-15 22:02

ezt kifejtened bovebben?!
A xenonosban is ugyan az a lencse van mint a nem xenonosban.Nem raktal bele veletlenul "gagyi"xenon izzot???

gargamel | 2007-11-15 21:49

2004-es xenon lencséje be opálosodott kérlek adjatok tanácsot mert a szervíz is tanácstalan

Oszi | 2007-11-15 12:34

"Ha az EU-n kívülre mész ahol nem kötelezõ a nappali fény, ott a rendõrök már messzirõl vadásznak az ilyen "pénzes" pancserekre. "Ezt a baromsagot honnan vetted???Az hogy nem kotelezo az nem azt jelenti hogy nem kell felkapcsolni foleg autopalyan!Az csak annyit jelent hogy nem buntetnek erte!!!Viszont ajanlot felkapcsolni!Tobb eve evente tobbszor megteszem Bp-Antwerpen utvonalat es meg egyszer sem kotottek belem mert eget a vilany nappal!!!Sot egyszer sem allitotak meg erte es senkit nem is fognak azert mert betartja az ajanlast!Viszont az nagyobb baj ha "veletlenul"nem kapcsolod fel.Nem hiszem hogy annyira zavaro lenne hogy nem kell foglalkozni a fenyszoro bekapcsolassaval.Az MPS-ben nekunk meg csak a muszerfal vilagitast kapcsolja be automatan es mikor a DPF-es dizelbol atulok rendszeressen elfelejtem felkapcsolni a fenyszorokat :)annyira megszoktam hogy nem kell vele foglalkozni.(nem kotekedes amit az elejen irtam) :)

kaboca | 2007-11-15 10:47

mazda-auto "kaboca - Jelen ismereteink szerint, csak egy külön elhelyezett kapcsolóval tudjuk megoldani. A gépkönyv nem tudott idõben alkalmazkodni a korábbi is az új állandó világítás több hónapos bevezetési idõszakához. Ebben az idõszakban érkeztek a korábbi, de az új megoldással is autók." GRATULÁLOK erre a funkcióra ott az Auto állás. Ha az EU-n kívülre mész ahol nem kötelezõ a nappali fény, ott a rendõrök már messzirõl vadásznak az ilyen "pénzes" pancserekre.

steini | 2007-11-13 16:42

Köszönöm a válaszokat! Megnézték a szervizemben is a DSC szoftvert és õk is azt mondták, h nem lehet változtatni...

mazda-auto.hu | 2007-11-13 12:36

A biztonsági berendezések mûködési tulajdonságait illetõen nem enged beavatkozási lehetõséget a gyár. Bár igaz ez például a motorvezérlõ elektronikára is, hiszen annak programozását sem lehet a gyári laptoppal befolyásolni. ..de persze ez nem csak a Mazdákra igaz. Az esetleges egyedi hiba lehetõsége nyilván fennáll. Egy összehasonlítás tényleg jó ötlet, bár törekedni kell, hogy hasonló gyártási idõszakból származzon a másik autó.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Diablo GT 1999

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm

Tengelytávolság: 2650 mm

Hasmagasság: 110 mm

Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 87 / 84 mm

Lökettérfogat (cm3) : 5992

Sűrítési viszony: 10,7:1   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés 
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):  574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500

Sebességfokozatok száma: 5

Hátsókerékhajtás

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp

Végsebesség: 338 km/h

Több autó